Wirtualne spacery 360 w praktyce

Uwaga: dla celów demonstracyjnych w oknach spacerów umieściliśmy łącza do faktycznie działających sklepów stron trzecich. Nie podawaj w nich żadnych danych - służą one jedynie ukazaniu funkcjonalności spacerów i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek zobowiązania wynikające z podania w nich swoich danych.
Spacer 360 - Grzybowska 4
Apartament Grzybowska 4
(zobacz spacer...)

Apartament na wynajem położony w samym sercu Warszawy. Stworzony w wysokiej jakości DSLR, spacer 360 niezwykle szczegółowo oddaje detale wykończenia i szczegóły wyposażenia nieruchomości. Na cały wirtualny spacer składa się 17 scen (widoków), funkcja zdalnego oprowadzania na żywo oraz zestaw dyskretnych, czytelnych hotspotów. Cztery mniejsze pomieszczenia sfotografowaliśmy przy użyciu kamery 360 Ricoh Theta Z1.

Wirtualny spacer – domek letniskowy na wynajem
Domek letniskowy na wynajem
(zobacz spacer...)

Twoi goście zarezerwują ten domek bezpośrednio z okna wirtualnego spaceru, klikając na ikonę kluczy, która otwiera system rezerwacji Twojego obiektu. Ponadto, wirtualny spacer obrandowano logotypem oraz dołączono do niego łącze telefonu i maila, formularz generowania leadów oraz opcję wyświetlania VR. W tle odtwarzany jest dźwięk, który można wyłączyć. Wymienione funkcjonalności dostępne są w wariancie HI-END.

Wirtualny spacer – dom na sprzedaż
Dom jednorodzinny na sprzedaż
(zobacz spacer...)

Dom jednorodzinny – spacer 360 pokazujący 10 scen, z przejściami przez kilka pokojów. Zwróć uwagę, że zależności od wymiarów, niektóre pomieszczenia warto pokazać z więcej niż jednego ujęcia. Takie podejście sprawdzi się zwłaszcza w salonie z aneksem kuchennym lub w domu o dużym metrażu. Dla takich obiektów oferujemy zdjęcia w jakości DSLR, o największej szczegółowości obrazu, dostępne w wariancie Lite i HI-END.

Wirtualny spacer – fitness klub
Fitness klub ze sklepem online
(zobacz spacer...)

Fitness klub oferujący zajęcia na rowerach stacjonarnych prowadzi również sprzedaż rozmaitych artykułów sportowych w sklepie internetowym pod osobną domeną. Odwiedzający wirtualny spacer mogą przejść na stronę takiego sklepu internetowego, klikając link na regałach po prawej stronie (ikona „Odwiedź nasz sklep”) lub dokonać zakupu artykułu z półki bezpośrednio w oknie spaceru (ikona wózka „Kup ten produkt”).

© Copyright 2020 Gus Gavlak Studio. Wszelkie prawa zastrzeżone.

This page was started with Mobirise