Wirtualne spacery 360° w praktyce

Nasze portfolio regularnie aktualizujemy o nowe, interaktywne wirtualne spacery 360°. Cieszymy się, że nasze spacery wzbudzają tak duże zainteresowanie, a potencjalni klienci stają się naszymi dobrymi partnerami. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dziś. Umówimy się na prezentację online dzięki funkcji zdalnego oprowadzania na żywo.
Spacer 360 - Mogilska 43 Cowork
Mogilska43 Cowork, Kraków
(zobacz spacer...)

Stylowo urządzona, dogodnie położona i świetnie skomunikowana, przestrzeń biurowa Mogilska43 Cowork to innowacyjny koncept oferujący wielofunkcyjne biura i sale spotkań w Krakowie. Wybierz się na wirtualny spacer 360° po tym wyjątkowym wnętrzu i przekonaj się, jak może wyglądać przyszłość pracy w biurze. Nasz spacer 360° wyposażyliśmy w funkcję oprowadzania na żywo, wskazówki dojazdu i łącza w 100% umożliwiające kontakt z obiektem wprost z okna spaceru. Podoba Ci się ta koncepcja? Skontaktuj się z nami już dziś i razem zobaczmy, co możemy zaproponować dla Ciebie.

AlterPose Studio wirtualny spacer 360° Warszawa Powiśle
AlterPose Studio
(zobacz spacer...)

Na warszawskim Powiślu mieści się niezwykle interesująca przestrzeń fotograficzno-eventowa. Spacer 360° zaczyna się od krótkiej impresji wideo, a następnie pokazuje warianty ustawienia w opcji „Live Panorama”, w której dwa zdjęcia sferyczne przenikają jedno w drugie. Zastosowaliśmy tu również nawigację „Click & Go”, w której użytkownik nie widzi na ekranie hotspotów nawigacyjnych, poruszając się swobodnie w przestrzeni.

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Biblioteka Główna - wirtualny spacer 360°
Biblioteka - Warszawski Uniwersytet Medyczny
(zobacz spacer...)

Zajawka projektu obejmującego 7 spacerów i ponad 220 panoram, realizowanego wspólnie z warszawskim domem kreatywnym dla Wydziału Studiów Zagranicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Sprawdź, jak wspaniały widok rozpościera się z dachu... Dotrzesz tam korzystając z nawigacji „Click & Go” łączonej z opcją widocznych hotspotów, dlatego dobrze się rozglądaj. Spacer 360° opisany w dwóch językach.

Spacer 360 - Grzybowska 4
Apartament Grzybowska 4
(zobacz spacer...)

Apartament na wynajem położony w samym sercu Warszawy. Stworzony w wysokiej jakości DSLR, spacer 360° niezwykle szczegółowo oddaje detale wykończenia i szczegóły wyposażenia nieruchomości. Na cały wirtualny spacer składa się 17 panoram (widoków), funkcja zdalnego oprowadzania na żywo oraz zestaw dyskretnych, czytelnych hotspotów. Zdjęcia w czterech mniejszych pomieszczeniach wykonaliśmy przy użyciu kamery 360° Ricoh Theta Z1.

Wirtualny spacer – domek letniskowy na wynajem
Domek letniskowy na wynajem
(zobacz spacer...)

Działka letniskowa z domkiem na wynajem to dla wielu Twoich gości wymarzony sposób spędzenia wolnego czasu. W przypadku tego obiektu dokonanie rezerwacji możliwe jest bezpośrednio z okna wirtualnego spaceru 360° dzięki podpięciu systemu rezerwacji („klucze wiszą w kuchni”). Spacer być może umili dźwięk lasu, który można włączyć lub wyłączyć na początku spaceru. Wymienione funkcjonalności dostępne są w wariancie HI-END.

Wirtualny spacer – dom na sprzedaż
Dom jednorodzinny na sprzedaż
(zobacz spacer...)

Dom jednorodzinny – spacer 360° pokazujący 10 scen, z przejściami przez kilka pokojów. Zwróć uwagę, że zależności od wymiarów, niektóre pomieszczenia warto pokazać z więcej niż jednego ujęcia. Takie podejście sprawdzi się zwłaszcza w salonie z aneksem kuchennym lub w domu o dużym metrażu. Dla takich obiektów oferujemy zdjęcia w jakości DSLR, o największej szczegółowości obrazu, dostępne w wariancie Lite i HI-END.

Wirtualny spacer – fitness klub
Fitness klub ze sklepem online
(zobacz spacer...)

Fitness klub oferujący zajęcia na rowerach stacjonarnych prowadzi również sprzedaż rozmaitych artykułów sportowych w sklepie internetowym pod osobną domeną. Odwiedzający wirtualny spacer 360° mogą przejść na stronę takiego sklepu internetowego, klikając link na regałach po prawej stronie (ikona „Odwiedź nasz sklep”) lub dokonać zakupu artykułu z półki bezpośrednio w oknie spaceru (ikona wózka „Kup ten produkt”).

© Copyright 2020 by Paweł Kuligowski, TOUR360.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Site was created with Mobirise