Wirtualne spacery 360° w praktyce

Nasze portfolio regularnie aktualizujemy o nowe, interaktywne wirtualne spacery 360°. Cieszymy się, że nasze spacery wzbudzają tak duże zainteresowanie, a potencjalni klienci stają się naszymi dobrymi partnerami. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dziś. Umówimy się na prezentację online dzięki funkcji zdalnego oprowadzania na żywo.
Spacer 360 - Mogilska 43 Cowork
Mogilska43 Cowork, Kraków
(zobacz spacer...)

Stylowo urządzona, dogodnie położona i świetnie skomunikowana, przestrzeń biurowa Mogilska43 Cowork to innowacyjny koncept oferujący wielofunkcyjne biura i sale spotkań w Krakowie. Wybierz się na wirtualny spacer 360° po tym wyjątkowym wnętrzu i przekonaj się, jak może wyglądać przyszłość pracy w biurze. Nasz spacer 360° wyposażyliśmy w funkcję oprowadzania na żywo, wskazówki dojazdu i łącza w 100% umożliwiające kontakt z obiektem wprost z okna spaceru. Podoba Ci się ta koncepcja? Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o ofertę dla Ciebie.

Spacer 360° - Warszawski Uniwersytet Medyczny - Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe
Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe, WUM
(zobacz spacer...)

Wirtualny spacer 360° po jasnym i nowoczesnym centrum rehabilitacyjno-sportowym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego stworzyliśmy w ramach wirtualizacji kampusu tej uczelni, realizowanej wspólnie z warszawskim domem kreatywnym MUFU. W centrum znajduje się pływalnia 50 m, siłownia, sala baletowa, sala sztuk walki, ścianka wspinaczkowa (wewn. i zewn.), sale rehabilitacji, a także bistro La Vittoria. Cały projekt obejmuje blisko 250 panoram składających się na 7 wirtualnych spacerów po kampusie oraz obiektach położonych w całej Warszawie.

Spacer 360° - Grzybowska 4
Apartament Grzybowska 4
(zobacz spacer...)

Wykonany w wysokiej rozdzielczości spacer 360° ukazuje luksusowy apartament w centrum Warszawy. Okno spaceru posiada menu wykonane według specyfikacji klienta, linki do strony internetowej, formularza rezerwacji i mapy Google z lokalizacją nieruchomości. Uruchomiliśmy w nim również funkcję Live Tour, czyli oprowadzania na żywo. Zdjęcia w czterech mniejszych pomieszczeniach wykonaliśmy przy użyciu kamery 360° Ricoh Theta Z1.

AlterPose Studio wirtualny spacer 360° Warszawa Powiśle
Alterpose Studio: strona www na bazie spaceru 360° 
(zobacz spacer...)

Na warszawskim Powiślu mieści się niezwykle interesująca przestrzeń fotograficzno-eventowa. W tym przypadku spacer 360° posłużył jako baza do zbudowania w pełni funkcjonalnej strony internetowej. Menu z łączem telefonu, maila, info o studio i lokalizacją. Warianty ustawienia stołów  ukazaliśmy z wykorzystaniem funkcji „Live Panorama”. Nawigacja „Click & Go” tworzy efekt swobodnych przejść pomiędzy poszczególnymi punktami w przestrzeni.

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Biblioteka Główna - wirtualny spacer 360°
Biblioteka - Warszawski Uniwersytet Medyczny
(zobacz spacer...)

Zajawka projektu obejmującego 7 spacerów i ponad 220 panoram, realizowanego wspólnie z warszawskim domem kreatywnym MUFU dla Wydziału Studiów Zagranicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Sprawdź, jak wspaniały widok rozpościera się z dachu... Dotrzesz tam korzystając z nawigacji „Click & Go” łączonej z opcją widocznych hotspotów, dlatego dobrze się rozglądaj. Spacer 360° opisany w dwóch językach.

Wirtualny spacer – domek letniskowy na wynajem
Domek letniskowy na wynajem
(zobacz spacer...)

Działka letniskowa z domkiem na wynajem to dla wielu Twoich gości wymarzony sposób spędzenia wolnego czasu. W przypadku tego obiektu dokonanie rezerwacji możliwe jest bezpośrednio z okna wirtualnego spaceru 360° dzięki podpięciu systemu rezerwacji („klucze wiszą w kuchni”). Spacer być może umili dźwięk lasu, który można włączyć lub wyłączyć na początku spaceru. Wymienione funkcjonalności dostępne są w ramach opcji dodatkowych (zob. tutaj).

Wirtualny spacer – dom na sprzedaż
Dom jednorodzinny na sprzedaż
(zobacz spacer...)

Dom jednorodzinny – spacer 360° pokazujący 10 scen, z przejściami przez kilka pokojów. Zwróć uwagę, że zależności od wymiarów, niektóre pomieszczenia warto pokazać z więcej niż jednego ujęcia. Takie podejście sprawdzi się zwłaszcza w salonie z aneksem kuchennym lub w domu o dużym metrażu. Dla takich obiektów zawsze proponujemy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości DSLR, dostępne już w pakiecie podstawowym (zob. tutaj).

Wirtualny spacer – fitness klub
Fitness klub ze sklepem online
(zobacz spacer...)

Fitness klub oferujący zajęcia na rowerach stacjonarnych prowadzi również sprzedaż rozmaitych artykułów sportowych w sklepie internetowym pod osobną domeną. Odwiedzający wirtualny spacer 360° mogą przejść na stronę takiego sklepu internetowego, klikając link na regałach po prawej stronie (ikona „Odwiedź nasz sklep”) lub dokonać zakupu artykułu z półki bezpośrednio w oknie spaceru (ikona wózka „Kup ten produkt”). Takie łącza znajdziesz w dodatkach (zob. tutaj).

© Copyright 2020 by Paweł Kuligowski, TOUR360.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Page was started with Mobirise