Najważniejsze cechy naszych wirtualnych spacerów

Wirtualny spacer 360° w Mapach Google i Google Moja Firma, żeby było Cię widać. A ponadto, Twoja inwestycja pracuje na siebie, dostarczając Ci szczegółowych danych i ułatwiając Twoim klientom kontakt z Tobą. Dlatego nasze spacery 360° to znacznie więcej, niż tylko „fajny gadżet” na Twojej stronie. Nie zapominamy także o wygodzie korzystania z efektów naszej wspólnej pracy, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości.

wirtualny spacer łatwy dostęp na każdym urządzeniu

Bądź bliżej – nawet na końcu świata.

Dostęp z dowolnego miejsca na świecie, na dowolnym urządzeniu z przeglądarką

A gdyby Twój hotel, centrum konferencyjne lub klub fitness był wirtualnie dostępny wszędzie tam, gdzie są Twoi goście lub klienci? Pokaż im lobby, pokoje, strefę spa czy sale bankietowe lub konferencyjne. Wyświetl materiał wideo lub podepnij link do telefonu do natychmiastowego kontaktu. Nie zapomnij o formularzu rezerwacji w każdym pokoju lub innych łączach, dzięki którym szybciej zamkniesz transakcję. Paletę opcji dodatkowych znajdziesz tutaj.

pokój hotelowy lux superior

Pusty pokój nie zarabia. Podobnie jak „pusty” spacer 360°.

Spacer 360° plus Google Analytics: nie stać Cię na narzędzia, które nie pracują

Inwestowanie w wirtualne spacery bez dodatkowych funkcjonalności to naszym zdaniem strata czasu. Zaprzęgnij swój spacer 360° do pracy w marketingu. Dzięki Google Analytics uzyskasz szczegółowe dane demograficzne i geolokalizacyjne, informacje na temat stron odsyłających, urządzeń, zdarzeń i wielu innych parametrów. W końcu warto wiedzieć, kim są Twoi goście i które pokoje lub elementy spaceru wzbudzają ich największe lub najmniejsze zainteresowanie.

Spacer 360 w języku twoich gości

Powitaj swoich gości w ich języku.

Wirtualny spacer 360° teraz w języku Twoich gości

Zadbaj o komfort swoich gości i klientów od pierwszego wejrzenia. Z pakietu opcji dodatkowych możesz wybrać kluczową na rynku międzynarodowym funkcjonalność: wirtualny spacer 360° dostępny w niemal każdym języku świata. Od teraz Twoi goście będą mogli zwiedzić Twój obiekt i poznać Twoją ofertę w ich własnym języku, a Ty będziesz jeszcze bliżej nich. W połączeniu z Google Analytics, taki spacer 360° może znacząco podnieść skuteczność Twoich działań promocyjnych.

udostępnianie linków do wirtualnych spacerów

Korzystaj od razu ze wszystkich funkcjonalności spaceru 360°.

Udostępniaj spacer 360° za pomocą łącza lub osadź go na własnej stronie www

Pragniemy, aby nasze wirtualne spacery 360° były jak najbardziej „bezobsługowe”, oferując najszerszy zakres funkcjonalności i gromadzenia danych Google Analytics. Wybierając nasz hosting, udostępnisz swój spacer 360° za pomocą łącza internetowego lub osadzisz go na własnej stronie (w ramce iframe), i to pod adresem własnej domeny. Bez skomplikowanej instalacji czy kosztownych modyfikacji. To zdecydowanie najprostsze rozwiązanie dostępne jest niezależnie od wariantu usługi.

hosting w chmurze

Wybierz nasz hosting lub swój własny serwer.

Hosting z umową roczną lub z miesiąca na miesiąc albo instalacja w swoim zakresie

Swój wirtualny spacer 360° możesz bezobsługowo hostować na naszych szybkich, bezpiecznych i niezawodnych serwerach, pod adresem swojej domeny. Wybierz umowę na 12 miesięcy lub na czas nieokreślony. Po dokonaniu przez Ciebie jednej prostej zmiany w DNS swojej domeny, prześlemy Ci link do spaceru, który możesz umieścić w menu swojej strony lub kod osadzania, dzięki któremu Twój spacer wyświetli się w treści Twojej witryny. Alternatywnie, możesz otrzymać od nas paczkę .zip do załadowania na dowolny serwer.

© Copyright 2020 by Paweł Kuligowski, TOUR360.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Designed with Mobirise site software