Najważniejsze cechy naszych wirtualnych spacerów

Każde dobre narzędzie musi pozwalać mierzyć swoją skuteczność. Dlatego nasze spacery 360° to znacznie więcej, niż tylko „fajny gadżet” na Twojej stronie. Dokładamy starań, aby inwestycja, na którą się decydujesz pracowała na siebie, dostarczając Ci informacji i ułatwiając Twoim klientom kontakt z Tobą. Nie zapominamy także o wygodzie korzystania z efektów naszej wspólnej pracy, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości.

Spacer 360 w języku twoich gości

Powitaj swoich gości w ich języku.

Wirtualny spacer 360° teraz w języku Twoich gości

Zadbaj o komfort swoich gości od pierwszego wejrzenia. W wariancie HI-END możesz zaproponować im kluczową dla wielu branż funkcjonalność: wirtualny spacer 360° dostępny w niemal każdym języku świata. Od teraz Twoi goście będą mogli zwiedzić Twój obiekt i poznać Twoją ofertę w ich własnym języku, a Ty możesz być jeszcze bliżej nich. W połączeniu z Google Analytics, taki wirtualny spacer 360° to potężne narzędzie w arsenale działów marketingu.

pokój hotelowy lux superior

Pusty pokój nie zarabia. Podobnie jak „pusty” spacer 360°.

Spacer 360° plus Google Analytics: nie stać Cię na narzędzia, które nie pracują

Inwestowanie w spacery, które jedynie zachwycają formą, nie przynosi wymiernych korzyści. Dlatego zaprzęgnij swój spacer 360° do pracy w marketingu. Dzięki Google Analytics w pakiecie HI-END uzyskasz szczegółowe dane demograficzne i geolokalizacyjne, informacje na temat stron odsyłających, urządzeń, zdarzeń i wielu innych parametrów. W końcu warto wiedzieć, kim są Twoi goście i które pokoje lub elementy spaceru wzbudzają ich największe lub najmniejsze zainteresowanie.

wirtualny spacer łatwy dostęp na każdym urządzeniu

Bądź bliżej – nawet na końcu świata.

Dostęp z dowolnego miejsca na świecie, na każdym urządzeniu z przeglądarką

A gdyby Twój hotel lub apartament na wynajem był wszędzie tam, gdzie są Twoi potencjalni goście lub klienci? Wystarczy dowolne urządzenie z przeglądarką i internetem. Pokaż im lobby, pokoje, strefę spa czy sale bankietowe lub konferencyjne. Wyświetl materiał wideo na dowolny temat. Nie zapomnij podpiąć formularza rezerwacji, którą Twoi goście zakończą bez wychodzenia z pokoju, który właśnie oglądają. Te oraz inne angażujące opcje interaktywne czekają na Ciebie w pakiecie HI-END.

udostępnianie linków do wirtualnych spacerów

Korzystaj od razu ze wszystkich funkcjonalności spaceru 360°.

Udostępniaj spacer 360° za pomocą łącza lub osadź go na własnej stronie www

Pragniemy, aby nasze wirtualne spacery 360° były jak najbardziej „bezobsługowe”, oferując najszerszy zakres funkcjonalności i gromadzenia danych Google Analytics. Wybierając nasz hosting, udostępnisz swój spacer 360° za pomocą łącza internetowego lub osadzisz go na własnej stronie (w ramce iframe), i to pod adresem własnej domeny. Bez skomplikowanej instalacji czy kosztownych modyfikacji. To zdecydowanie najprostsze rozwiązanie dostępne jest niezależnie od wariantu usługi.

hosting w chmurze

Wybierz nasz hosting lub swój własny serwer.

Hosting z umową roczną lub z miesiąca na miesiąc albo instalacja w swoim zakresie

Szybki hosting wirtualnych spacerów 360° oferujemy w obu wariantach usługi: Lite i HI-END. Wybierz umowę na 12 miesięcy lub na czas nieokreślony. Dodając jeden rekord CNAME w swoim DNS, Twój spacer wyświetli się pod adresem Twojej domeny. Niektórzy twierdzą, że tak jest najprościej. Alternatywnie, możesz otrzymać od nas paczkę .zip ze wszystkimi plikami, których potrzebujesz do uruchomienia wirtualnego spaceru we własnym zakresie na dowolnym innym serwerze. Twój wybór.

© Copyright 2020 by Paweł Kuligowski, TOUR360.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Made with Mobirise