Spacer 360° krok po kroku

Fotografia w wysokiej rozdzielczości: 1 scena - 12 zdjęć - 5 minut

wirtualny spacer 360 z google analytics

Spotykamy się na miejscu i ustalamy z Tobą wizję spaceru, czyli jak chcesz oprowadzić swoich gości. Następnie zaczynamy fotografować. Pracujemy „na akord”, więc mamy tempo. Wykonanie 12 zdjęć, które składają się na każdą panoramę zajmuje ok. 5 minut. Ważne, abyśmy mogli przystąpić do pracy w przygotowanym obiekcie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak się przygotować – zadzwoń do nas. Na miejscu nie zabawimy długo – przychodzimy, robimy i już nas nie ma. To znaczy „na obiekcie" nas nie ma :-) bo...

Tworzymy wirtualny spacer, który zachwyca: kolory, hotspoty, dodatki

Mobirise

Teraz czas na ręczne dopieszczenie każdego zdjęcia: korektę światła, barwy i trochę magii, by całość wyszła naprawdę „sexy”. Następnie każde 12 zdjęć zamieniamy w 1 panoramę 360°. Wszystkie sceny łączymy (my mówimy „szyjemy”) we właściwy wirtualny spacer. W opcji LITE ustawiamy kierunki widzenia i aranżujemy przejścia. Jeśli wybierasz opcję HI-END – podłączamy Twoje multimedia, konfigurujemy Google Analytics i implementujemy pozostałe uzgodnione funkcjonalności. Pierwszą wersję roboczą pokazujemy do Twojej oceny, a następnie nanosimy zgłoszone przez Ciebie sugestie.

Testujemy, publikujemy, dalej wspieramy: kwiaty, aplauz, gratulacje :-)

wirtualny spacer - wdrożenie

Kiedy wszystko jest gotowe, wspólnie testujemy Twój nowy spacer 360°. Możemy spotkać się w „realu” lub skorzystać z opcji oprowadzania na żywo, dostępnej bezpośrednio w oknach naszych spacerów. Kiedy stwierdzisz, że wszystko działa jak należy, publikujemy Twój wirtualny spacer online i przekazujemy Ci łącze i kod do jego osadzenia. Albo wysyłamy paczkę .zip, jeżeli wybierasz hosting we własnym zakresie. I nadal jesteśmy do dyspozycji, oferując wsparcie lub konsultację.

© Copyright 2020 by Paweł Kuligowski, TOUR360.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Created with Mobirise web page software